theSoul stále plně funkční i bezpečná

theSoul – osobní fyziofitness tréniky v zájmu zachování nejen fyzického, ale stejně tak i psychického zdraví fungují stále stejně bezpečně.
Běhat, pobíhat, hýbat se, protahovat se a nebo/i pořádně si zamakat chodíme s klienty povětšinou do lesoparku, lesa a parků, na venkovní sportoviště, cyklostezky, schodiště i lavičky mezi paneláky… všude se dá, stačí chtít:).

 

theSoul – masážní terapie se vždy řídily přísnými hygienickými pravidly a normami, jsou vždy zdraví i psychice člověka bezpečné a prospěšné. Klienti theSoul se nemusí ničeho obávat.

 

theSoul inDoor a outDoor hygiena
theSoul provozovna/pracovna byla, je a vždy bude maximálně vyhovovat všem přísným hygienickým normám a nařízením pro danou činnost bez ohledu na konkrétní epidemiologickou situaci či nařízení vlády.
Osobní hygiena, důkladné mytí (dezinfekce) rukou (mýdlem a vodou), čisté převléknutí lehátka či futonu pro každého klienta, čisté ručníky, pravidelná a důkladná desinfekce povrchů a prostoru provozovny na denní bázi a na úrovni generálního úklidu … jsou naprostou samozřejmostí. Stejně tak cvičební pomůcky (podložka, gumy, trxa, švihadlo, gymbally, míčky…) ještě před použitím dezinfikuji, a stejně tak po použití.
V šatně a ve fyzioterapeutické místnosti je k dispozici desinfekce s virucidním účinkem v rozprašovači i desinfekce gelová a následně i kvalitní krém, který regeneruje desinfekcí vysušenou pokožku.
Maximálně se řídím a dodržuji metodická doporučení pro účinnou desinfekci a hygienickými pravidly Hygienické stanice hlavního města Prahy.
Jelikož theSoul funguje jako individuální služba, při masážní terapii i při tréninku jsme s klientem jen „one2one“, setkáváme se v přesný čas a nedochází tak k osobnímu setkání s jinými klienty.

 

theSoul odpovědná spolupráce
Zdvojená ochrana dýchacích cest, bavlněné i nano roušky, respirátor FFP2 i ochranný štít dle doporučení vlády jsou součástí theSoul v průběhu masážní terapie i terapie manuální či fyziofitness osobního tréninku v provozovně theSoul.
Na trénink i masážní terapii přicházím jedině zdravá a ohleduplná ke zdraví svému i svých klientů. Dýchat při zátěži, kterými aktivní fyziofitness trénink, absolvování i podávání masážní terapie bezesporu jsou, přes jakoukoli bariéru dýchacích cest není přirozené a rozhodně je nedostatečné pro fyziologicky správnou funkci okysličování a fungování organismu. Zvažte, prosím, již sami, chcete-li své tělo regenerovat nebo trápit.

Cítíte-li se nemocně/ ne fit, zavolejte předem a zůstaňte raději v klidu a pohodě domova, včas omluvenou lekci/terapii Vám nebudu účtovat.

Díky Vám všem svým odpovědným klientům za vzájemný respekt a spolupráci.

 

BUĎME VŠICHNI SILNĚJŠÍ PRO ŽIVOT🙂