theSoul funguje i v době nouzového stavu

theSoul – osobní fyziofitness tréniky jsou pro mé zodpovědné klienty v provozu.
Starám se (nejen) o své zdraví, nejevím známky infekce či nachlazení.
V posledních týdnech jsem nebyla v žádné zahraniční rizikové oblasti.
Klienty s jakýmikoli příznaky infekce či nachlazení nepřijímám, necvičíme společně.
Se svými zodpovědnými klienty cvičíme pouze v lesoparku, lese a parcích – tedy v přírodě a to pouze one2one a pouze s rouškami (případně respirátory jedině bez ventilku).

theSoul – masážní terapie jsou z důvodu nařízení vlády ČR od 13.3.2020 do odvolání přerušeny. Jelikož v tuto roční dobu není ještě počasí příznivé pro outDoor masáže a terapie (používám diskrétní stan se zajištěním maximální hygieny:)), moc se všem svým milým klientům omlouvám, ale musíme všechny terapie termínově spadající do nouzového období zrušit. Jakmile bude bezpečno a vláda ČR opět terapie dovolí, budu se maximálně snažit najít Vám nový, co nejdřívější termín.

Pro všechny vouchery s platností do 3.2020 a déle prodlužuji platnost až do konce roku 2020:).

JAK ZAJIŠŤUJI MAXIMÁLNÍ HYGIENU NA SVÉM i outDoor PRACOVIŠTI?
Mé pracoviště je vždy čisté a hygienické:
Jelikož kontaminace povrchů, kterých se já a moji klienti dotýkají, je jedna z hlavních způsobů šíření různých infekcí, pravidelně ve zvýšené míře po každém klientovi dezinfikuji všechny prostory theSoul (v současné době k dispozici pouze pro jediného klienta v určitou dobu a to pouze k převléknutí pro outDoor trénink a použití toalety). Stejně tak lavičky, větve, špalky, pařezy, zem i cvičební pomůcky (podložka, gumy, trxa, švihadlo, míčky…) ihned po použití klienty dezinfikuji, než jsou k dispozici klientovi druhému.
Fyzioterapeutická místnost, resp. šatna pro klienty a toaleta je dezinfikována po každém klientovi. V šatně fyzioterapeutické místnosti je klientovi k dispozici desinfekce v rozprašovači i gelová.

Dodržuji zvýšenou osobní hygienu:
Důkladně si myji ruce mýdlem a používám dezinfekční prostředky před i po kontaktu s každým klientem.
Pro klienty mám vždy připravenou dezinfekce v rozprašovači při každém outDoor one2one tréninku.

Dodržuji přísnou respirační hygienu.
Používám 3. vrstvé 100% bavlněné roušky s možností vložení filtru případně respirátor bez ventilku na ochranu sebe i svých klientů.
Všichni moji klienti přichází a po celou dobu společného času používají pouze bavlněnou roušku či respirátor vez ventilku.
Pokud klienti používají respirátor s ventilkem (tento typ respirátoru chrání pouze svého majitele, nikoliv jeho okolí), vyžaduji současně použití v kombinaci i s rouškou či šátkem.
3. vrstvou bavlněnou roušku zdarma klientům mohu zapůjčit nebo si ji u mne mohou za 100,- Kč zakoupit.

CO BĚŽNĚ PRO SVÉ KLIENTY NABÍZÍM (NIKOLI POUZE V SOUČASNÉ KRIZOVÉ SITUACI)?
Chcete a nebo potřebujete přijít cvičit (mimo stav nouze na fyzio-terapii, masáže a výživové poradenství) a nemáte, kdo by se během té doby věnoval Vašim dětem (malé děti, které nemohou zůstat samy doma), vezměte své děti s sebou. Během fyziofitness osobního tréninku, masážní terapie či poradenství jsou děti našimi aktivními parťáky a nebo jim nabídneme jiné zabavení.

SPOLUPRACUJME ZODPOVĚDNĚ
Svou ochranu obličeje, prosím, mějte vždy nasazenou během celé společně trávené doby, chráníte tak sebe, mne i ostatní.
Pokud jste v posledních týdnech a to i v době před nařízenou karanténou pobývali v některé zahraniční rizikové oblasti, prosíme, odložte společné setkání na později.
Pociťujete-li jakékoli příznaky nachlazení, zůstaňte doma, včas omluvenou lekci Vám nebudu účtovat.
Pokud žijete ve společné domácnosti s někým, kdo vykazuje znaky nachlazení, i v tomto případě odložte naše společné setkání na později.
Díky Všem svým super a odpovědným klientům za spolupráci, chráníme tím sebe i všechny ostatní:).

BUĎME VŠICHNI ZDRÁVI:)