Skupinový trénink

Při skupinovém tréninku již není tolik možností pro individuální vedení jednotlivých aktivních nadšenců. Tedy už ne pouze Vy a já, ale Vy, já a další nadšenci. Tréninky jsou akční, dinamické, atmosféra super, kamarádská, podtext doladí motivační hudba. Lehárko ale neočekávejte.

Všechny cviky tréninku nejprve předvedu, vysvětlím správnou techniku provedení cviků i dýchání. Individuálně volím zátěž i intenzitu. V průběhu kontroluji správné provedení. I skupinový trénink upravuji konkrétní situaci, abyste si jej mohli užít a trénink byl přínosný, i když se zrovna necítíte úplně v pohodě po proveselené noci.

Mé skupinové tréninky vždy obsahují cviky se zapojením hlubokého stabilizačního systému páteře (HSSP = CORE). Těšit se můžete na Bosu®TRX®  i jiné závěsné a balančními systémy a pomůcky,  kettlebelly, činky, osy, a spoustou dalšího. Tréninky mám koncipované jako fyziofitness tréninky   k procvičení všech svalových skupin a to i jednotlivě zdravým způsobem s respektem k fyziologii těla. Tréninky mísí přístupy tréninků intervalových, funkčních, silových a vytrvalostních, tabata a kruhových.

Skupinový trénink mohu nabídnout v partnerském fitness centru ChrpaSport. A když počasí přeje (což krom deště a mrazu je stále:)) v outdoorové variantě v Kunratickém lese.

Cena skupinového tréninku je 120,- Kč/hodinu. 1.200,- Kč/10 hodin předplacených nejpozději k prvnímu z daných 10. tréninků s platností předplatného 3 měsíce (viz. Všeobecné Obchodní Podmínky).