Osobní trénink

Při osobním tréninku Vás povedu individuálně. Tedy pouze Vy a já a trénink šitý na míru právě Vám a Vašim možnostem. Pomůžu Vám s osvojením správných technik dýchání, cvičení a cviků. Kontroluji správné provedení, určuji zátěž a intenzitu cvičení. Trénink upravuji konkrétní situaci, aby Vás bavil a byl přínosný, i když se zrovna necítíte úplně v pohodě po proveselené noci:).

Mé tréninky vždy obsahují cviky se zapojením hlubokého stabilizačního systému páteře (HSSP = CORE). Cvičím s Bosu®TRX®  i s jinými závěsnými a balančními systémy a pomůckami (jako např. gymball, overball, čočky, jóga válce, aquabag…) ,  kluzkými podložkami, kettlebelly  i činkami, osami, a spoustou dalších pomůcek. Čas od času můžeme využít i stroje. Tréninky mám koncipované jako fyziofitness tréninky k procvičení všech svalových skupin a to i jednotlivě zdravým způsobem s respektem k fyziologii těla.

Současně poskytuji konzultace k tréninku. Společně budeme sledovat Váš vývoj a změny a flexibilně budeme tréninky upravovat.

Osobní trénink mohu nabídnout v prostorách theSoul, v partnerském fitness centru ChrpaSport. Při pěkném počasí v outdoorové variantě v Kunratickém lese a nebo také ve Vašem fitness centru (jednotlivé vstupy do klientova fitness centra platí trenérovi klient).

 

Cena osobního tréninku je 500,- Kč/hodinu.

5.000,- Kč/10 hodin předplacených nejpozději k prvnímu z daných 10. tréninků s platností předplatného 3 měsíce (viz. Všeobecné Obchodní Podmínky).