Aktivní pohyb

Osobní fyziofitness lekce
Skupinový fyziofitness trénink
Zdravotní cvičení 50+

 

Chcete-li své tělo plně funkčně a zdravě používat, zpevnit, vyrýsovat svaly, či chcete-li zhubnout a líbit se i sami sobě, pojďme společně trénovat.

Statický posilovací trénink v posilovně jen na strojích (většinou jen pro jednotlivé svalové partie) není úplně nejvhodnějším řešením pro všeobecně zdravé a funkční tělo a rozhodně není řešením pro všechny. Síla není tím nejdůležitějším pro Vaši kondici a zdraví.

Mé tréninky vždy obsahují cviky se zapojením hlubokého stabilizačního systému páteře (HSSP = CORE) inspirované DNS. Cvičíme s Bosu®, TRX®  i s jinými závěsnými a balančními systémy a pomůckami, kettlebelly i činkami, osami, čas od času na přání klienta využijeme i stroje. Společně se mnou si  můžete užít také kruhové, intervalové, funkční, tabata tréninky a především fyziofitness tréninky k procvičení všech svalových skupin a to i jednotlivě.

Osobní i párový trénink mohu nabídnout v partnerském fitness centru ChrpaSport, při pěkném počasí v outdoorové variantě v Kunratickém lese nebo také ve Vašem oblíbeném fitness centru (jednotlivé vstupy do klientova fitness centra platí trenérovi klient).